Haber

Genel Müdürümüzün Isparta'da Bulunan Ceza İnfaz Kurumlarını Ziyareti

Genel Müdürümüz Enis Yavuz YILDIRIM beraberindeki heyet ile birlikte Isparta E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ile Isparta Açık Ceza İnfaz Kurumlarını ziyaret etmiştir. 29/03/2016 tarihinde gerçekleşen ziyarette Genel Müdürümüze, İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Vehbi Kadri KAMER, Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Ali Nevzat AÇIKGÖZ ve Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sadi DOĞAN eşlik etmiştir.

Heyet ziyaret kapsamında yeni yapılan idare binası ve hükümlü kafeteryasının açılışını gerçekleştirmiş, daha sonra Açık Ceza İnfaz Kurumu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Cam İşleme, Mermer İşleme, Demir, Mobilya, Fırın ve Ziraat Atölyelerini gezerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgi almıştır. Ayrıca heyet Isparta E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda mahkum kabul, ani müdahale odası, berberhane, mutfak, işyurdu atölyeleri, açık görüş mahalli, sağlık ve psikososyal servis bölümü, eğitim birimini yerinde incelemiştir.

Genel Müdürümüz ve beraberindeki heyet kurum personeli ile de bir araya gelerek sorunlarını dinlemiş ve personele yapmış oldukları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür  etmiştir.

Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber