Haber

Kosava Heyeti Genel Müdürlüğümüzü Ziyaret Etmiştir...

Kosova Cezaevleri Genel Müdürü Sayın Sokol ZOGAJ başkanlığında, Kosovalı yetkililerden oluşan 9 kişilik bir heyet, ülkemizin ceza infaz alanındaki tecrübelerinden faydalanmak üzere 15-18 Mart 2016 tarihleri arasında ülkemize bir çalışma ziyareti gerçekleştirmiştir.

Konuk heyet, 16/03/2016 Çarşamba günü 13.30 da Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM'ı ziyaret etmişlerdir. Heyete Genel Müdürlüğümüz faaliyetleri hakkında bilgi verilmiştir. Toplantıda Genel Müdür Yardımcıları Sayın Burhanettin ESER, Sayın Mehmet Fatih BELVİRANLI, Sayın Ali YILDIZ ve Sayın Yılmaz ÇİFTÇİ ile Daire Başkanları Sayın Adnan KORKMAZ, Sayın Cengiz ÖNER, Sayın Serdar SEZER, Sayın Esat IŞIK, Sayın Çelebi YILMAZ, Sayın Halil İbrahim DİZMAN ve Sayın Fatih GÜNGÖR de hazır bulunmuşlardır.

Genel Müdürlüğümüz yetkilileri ile Kosova cezaevleri yetkilileri arasında “Cezaevi Güvenliği” “Yasama”, “Reşit olmayan kişiler”, “Yabancıların tutukluk halinde ne gibi işlemler yapıldığı” konularında bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Ayrıca iki ülke arasında ceza infaz alanında varolan işbirliğinin artırılması konusunda mutabık kalınmıştır.

Kosova Heyeti, Elektronik İzleme Merkezini ziyaretlerinin ardından Genel Müdürlüğümüzden ayrılmıştır.

Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber