Haber

Denetimli Serbestlik Müdürlerine Yönelik Yıllık Değerlendirme Toplantısı Yapıldı...  

Denetimli serbestlik hizmetleri kapsamında, müdürlüklerde yapılan çalışmaların değerlendirilmesi, denetimli serbestlik müdürlüklerinde yaşanan sorunların tartışılması ve bu sorunlara çözüm önerileri getirilmesi ile denetimli serbestlik uygulamalarına yönelik tecrübelerin paylaşılması amacıyla; 2012 yılından bu yana düzenli olarak her yıl yapılan Denetimli Serbestlik Hizmetleri Değerlendirme Toplantılarının beşincisi 23-25 Mayıs 2016 tarihleri arasında Afyonkarahisar'da yapıldı.

Toplantıya; Genel Müdürümüz Enis Yavuz YILDIRIM, Genel Müdür Yardımcıları Ali YILDIZ ve Yılmaz ÇİFTÇİ, Daire Başkanları Esat IŞIK, Fatih GÜNGÖR ve Halil İbrahim DİZMAN,  Kontrolörler Kurulu Başkanı Yusuf Kenan ÇAĞLAR, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Bayram ERAY, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkan Vekili Mehmet Nuri ÖZBEY, Ankara CİKPEM Başkanı Namık Kemal VAROL, İstanbul CİKPEM Başkanı Yunus ALKAÇ, Denizli CİKPEM Başkanı Ali ORHAN, Erzurum CİKPEM Başkanı Faruk MERT, Genel Müdürlüğümüz Tetkik Hakimleri, denetimli serbestlik müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı.

23 Mayıs 2016 tarihinde açılışı yapılan toplantının açılış konuşmalarını Genel Müdürümüz Enis Yavuz YILDIRIM ile Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Bayram ERAY yaptı. Daha sonra Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanları sunumlarını yaptı.

Toplantının sonraki bölümlerinde denetimli serbestlik müdürleri, Eğitim ve İyileştirme Çalışmalarının Değerlendirilmesi ve Geliştirilmesi, Sorunlar ve Çözüm Önerileri konularında  yedi grup halinde çalışmalarına devam etti.

 

Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber