Haber

Adalet Bakanımız Bekir BOZDAĞ, Antalya Açık Ceza İnfaz Kurumunu Ziyaret Etti

Adalet Bakanımız Sayın Bekir BOZDAĞ 17 Şubat 2017 tarihinde beraberindeki bir heyetle Antalya Açık Ceza İnfaz Kurumumuzu ziyaret etti.

Sayın Bakanımızla beraber ziyaret heyetinde; Antalya Milletvekili Gökcen ÖZDOĞAN ENÇ, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İPEK, CTE Genel Müdürü Enis Yavuz YILDIRIM, CTE Genel Müdür Yardımcısı Burhanettin ESER, CTE Genel Müdür Yardımcısı Cengiz ÖNER, İşyurtları Daire Başkanı Vehbi Kadri KAMER, Eğitim Daire Başkanı Çelebi YILMAZ ve Denetimli Serbestlik Daire Başkanı Esat IŞIK yer aldı.

Sayın Bakanımıza ve beraberindeki heyete Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan SOLMAZ, Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Ali Nevzat AÇIKGÖZ, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Adnan TABAR, Ceza İnfaz Kurumu Savcısı Mehmet TANRIÖVEN ve kurum müdürü Mehmet ÖZER eşlik etti.

Sayın Bakanımıza kurum müdürü Mehmet ÖZER tarafından kurumun genel işleyişi, eğitim ve iyileştirme faaliyetleri ile İşyurdu faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Ardından Sayın Bakanımız kurumumuzda sebze serası , yeni açılan rattan masa ve sandalye atölyesi ile Türkiye’de her bölgede bir ceza infaz kurumunda, ceza infaz kurumlarının ve adalet saraylarının elektronik sistemlerinin ve teknik cihazlarının bakımı ve onarımı için kurulan teknik ofis atölyesinde incelemelerde bulundu çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sayın Bakanımız ziyaretleri sırasında sık sık personel ve hükümlüler ile sohbet edip onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.


Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber