Haber

Son Kuşlar Ekibine Büyük Jest

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü arasında “Sosyal Sorumluluk Projesi “ kapsamında uygulamaya konulan, birçok ceza infaz kurumunda  belirli program dahilinde sergilenerek büyük beğeni toplayan “Son Kuşlar” adlı oyunun ekibine bir jest te Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünden geldi. "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyununun oyuncu ve yönetmeni Turgay Tanülkü ve ekibine  yeni bir araç tahsisi yapıldı. "Son Kuşlar" oyununu simgeleyen fotoğraf ve görsellerle süslenen, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünün logolarının da yer aldığı araç, Genel Müdür Enis Yavuz Yıldırım tarafından usta Oyuncu Turgay Tanülkü'ye teslim edildi.

Genel Müdür Enis Yavuz Yıldırım'ın yanı sıra Genel Müdür Yardımcımları Burhanettin Eser, Yılmaz Çiftci ve Cengiz Öner'in de eşlik ettiği teslim töreni keyifli bir sohbet havasında geçti. 

Genel Müdür Yıldırım, Son Kuşlar adlı tiyatro oyununun ceza infaz kurumlarında bulunan hükümlü ve tutuklular tarafından büyük bir beğeni ile izlendiğini, bu başarıda Turgay Tanülkü ve ekibinin büyük bir emek sarfettiğini ifade ederek, ellerinden gelen desteği vermeye devam edeceklerini söyledi.

Usta Oyuncu Tanülkü de desteğinden dolayı Genel Müdür Yıldırım'a teşekkür ederek aynı heyecanla oyunu sahnelemeye devam edeceklerini ifade etti.


Haber
Haber
Haber
Haber