Haber

Genel Müdür Yardımcısı Cengiz ÖNER 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kapsamında Sincan Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumunu Ziyaret Etti.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde bulunan Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda gerçekleştirilen etkinliğe, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Cengiz ÖNER, Tetkik Hakimi Çiğdem EKİCİ SAVAŞ, Cezaevi Savcısı Beşir ÇİFTLİK  katıldı.

Genel Müdür Yardımcısı Cengiz ÖNER kadınlara yönelik yürütülen eğitim ve iyileştirme çalışmalarının  her aşamasının önemine değindiği konuşmasında  toplumun her kesiminde çalışan kadınların daha başarılı ve üretken olduğunu ifade etti.

Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ruhiye KÜNÜ yaptığı konuşmada kadınların güçlü yanlarını vurgulayarak çalışma hayatında kadının var olmasının önemine değindi.

Halk oyunu ve şiir dinletisi ile devam eden programda ayrıca Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği konseri de gerçekleştirildi. Protokol üyeleri tarafından hükümlü ve tutuklulara karanfil dağıtılmasının yanı sıra kurum kreşi ziyaret edilerek, kurumda annesinin yanında kalan çocuklara hediyeler dağıtıldı.


Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber