Haber

Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu Yangın Söndürme Tüpü Bakım ve Dolum Atölyesi, Toner Dolum Atölyesi Ticari Mallar Deposu ve Sera Atölyesi’nin Açılışı Müsteşar Yardımcısı Mustafa EROL ve Genel Müdürümüz Enis Yavuz YILDIRIM Tarafından Yapıldı

Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa EROL, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz YILDIRIM, İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Dr. Vehbi Kadri KAMER ve beraberindeki heyet, Adalet Bakanlığı İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığı tarafından hizmete sokulan Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu Yangın Söndürme Tüpü Bakım ve Dolum Atölyesi, Toner Dolum Atölyesi, Ticari Mallar Deposu ve Sera Atölyesi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Kısa konuşmaların ardından Yangın Söndürme Tüpü Bakım ve Dolum Atölyesi’nin açılışına geçen heyet yangın söndürme tüplerinin doldurma ve bakım işlemini yakından izleyerek teknik personelden yangın söndürme tüplerine TSE standartlarında üretim ve bakım yapan tesisle ilgili atölyenin kurulumu hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Heyet son sistem teknoloji ile donatılmış, iş sağlığı standartları gözetilerek hazırlanan toner dolum tesisine geçerek toner dolumu hakkında incelemelerde bulunulduktan sonra sera atölyesinin açılışını da yaparak üretilen çeşitli canlı çiçekleri inceledi.

Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa EROL, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü  Enis Yavuz YILDIRIM, İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Dr. Vehbi Kadri KAMER, Maltepe Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde görev yapan personel ile değerlendirme toplantısı yapıp, çalışmalardan dolayı teşekkürlerini bildirdi.

Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber