Haber

Genel Müdürümüz Sayın Şaban Yılmaz'ın Öğretmenler Günü Mesajı

Yetişen her ferdin mayasına emeğini ve sevgisini katan, yetiştirdikleriyle toplumu inşa eden öğretmenlerimize adanmış bir tarihi takvimler gösteriyor. Geri ödenmesi mümkün olmayan alın terleri, özverileri ve sevgileriyle bizi biz yapan, toplumum değerlerini benimsemiş, kurallarını özümsemiş bireyler hâline getiren öğretmenlerimizi hafızalarımızdan çıkarmamız mümkün değildir.

Nitelikli insan yetiştirmenin öneminin gün geçtikçe daha fazla farkına vardığımız bir zamanda, sessizce ama sabır ve fedakârlık içinde ayrı bir yurt köşesinde ter döken öğretmenlerimizin yerine getirdikleri görevin büyüklüğünü giderek daha iyi anlamaktayız.

İnsan sevgisini, güzel Ülkemizin tutkusunu yüreklere işleyen, böylece bizi ve Ülkemizi kuvvetli kılan öğretmenlerimizi sevgi, saygı ve minnetle hatırlıyoruz.

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere, sonsuzluğa uğurlanan bütün öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diliyor, Genel Müdürlüğümüz merkez ve taşra teşkilatı ile diğer kurumlarda görev yapan bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutluyorum.

Haber
Haber
Haber
Haber