Haber

Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Cengiz ÖNER ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Şaban YILMAZ, Genel Müdür Yardımcılarımız ve Daire Başkanlarımızdan Oluşan Genel Müdürlük Heyeti, Narman Açık Ceza İnfaz Kurumu ve Hüseyin Turgut Eğitim Merkezini Ziyaret Etti

Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Cengiz ÖNER ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Şaban YILMAZ, Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanlarından oluşan heyet, Narman Açık Ceza İnfaz Kurumu ile Erzurum Hüseyin Turgut Eğitim Merkezine ziyarette bulundu.

Narman Açık Ceza İnfaz Kurumu bünyesinde faaliyet gösteren Süt İşleme Tesisi ve Besihaneler gezilerek incelemelerde bulunan heyet, buralardaki çalışmalar hakkında kurum müdürü tarafından bilgilendirildi.

Narman Açık Ceza İnfaz Kurumundan ayrıldıktan sonra Hüseyin Turgut Eğitim Merkezi'ne geçen heyet, eğitim merkezinde incelemelerde bulundu.

Eğitim Merkezinde bulunan Simülasyon Cezaevi ve UYAP sınıflarını gezerek; Eğitim Merkezi Başkanı ve Eğitim Merkezi Müdüründen bilgiler aldı. Dersliklerde eğitim alan kursiyerler ile sohbet edilerek, gerekli tavsiyelerde bulundu.

Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber