Haber

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile Milli Kütüphane Başkanlığı Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ve Milli Kütüphane Başkanlığı arasında 01.03.2018 tarihinde iş birliği protokolü imzalandı. İmza Törenine Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Şaban Yılmaz, Milli Kütüphane Başkanı Zülfi Toman, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcıları Yılmaz Çiftçi ve Mustafa Yapıcı, Eğitim Daire Başkanı Çelebi Yılmaz, Tetkik Hakimi Çiğdem Ekici Savaş ile Milli Kütüphane Daire Başkanları Asuman Akdemir ve Durmuş Sakmak katıldı.

Yapılan iş birliği protokolü, Ceza İnfaz Kurumlarında yer alan kütüphanelerin kitap ihtiyaçlarını karşılamak, kütüphanede görev yapan personele yönelik kütüphanecilik eğitimi sürecinde eğitici ve teknik destek sağlamak ve Milli Kütüphane Başkanlığı bünyesinde denetimli serbestlik yükümlülerinin çalışması gibi konuları içermektedir.

Milli Kütüphane Başkanı Zülfi Toman, Genel Müdür Yılmaz’a taş plak koleksiyonu ve kitap hediye etti. Genel Müdürümüz Yılmaz, Başkan Toman’a plaket takdim ederek Ceza İnfaz Kurumlarında üretimi yapılan kravat hediye etti.

Haber
Haber
Haber
Haber
Haber