Kurum Haberleri

Çorum Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce "Aşurenin Anlamı ve Önemi” Konulu Seminer

Çorum Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce iyileştirme Çalışmaları kapsamınca 2014 yılı Kurumsal Eğitimler ve Programlar Kapsamında;

Çorum İl Müftülüğü Konferans Salonunda 04/11/2014 tarihinde Saat:10:00' da Çorum İl Müftülüğünde Görevli Şube Müdürü M. Vehbi KÖKLÜKAYA tarafından sunumu yapılan Aşure Gününün Önemi ve Anlamı Konulu program düzenlendi.

Düzenlenen programa Çorum Denetimli Serbestlik Müdürü Soydan ÇETİNKAYA, Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde görevli Uzmanlar Yusuf YAĞBASAN ile Günalp BAĞIRÖZ ve çeşitli suçlardan Ceza İnfaz Kurumlarından tahliye edilerek geriye kalan cezalarını Denetimli Serbestlik tedbiri uygulanmak suretiyle tamamlayan ve Denetimli Serbestlik tedbiri verilen toplam 34 yükümlünün katılımıyla gerçekleşmiştir.

Program sonunda Çorum Denetimli Serbestlik Müdürü Soydan ÇETİNKAYA tarafından Çorum İl Müftülüğünde Görevli Şube Müdürü M. Vehbi KÖKLÜKAYA'ya Teşekkür Belgesi vererek bundan sonraki süreçte de Çorum İl Müftülüğü ile yapılan protokol kapsamın da Hükümlülerin eğitim ve iyileştirilmesine yönelik çalışmaların devam edeceğini belirtmiştir.


Haber
Haber
Haber