Kurum Haberleri

Genel Müdür Yardımcısı M.Fatih Belviranlı, Daire Başkanı Adnan Korkmaz ve beraberindeki heyetin Kütahya E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunu Ziyareti

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı M. Fatih BELVİRANLI ile  Daire Başkanı Adnan KORKMAZ Kütahya E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu'nu 10 Eylül 2014 tarihinde ziyaret etmiştir. 

Genel Müdür Yardımcısı M. Fatih BELVİRANLI ve Daire Başkanı Adnan KORKMAZ'a ziyaretlerinde Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Atillla ASLAN, Ceza İnfaz Kurumundan Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Cemal DUMAN, Kurum Müdürü Kasım DEMİRALP ve Kurum 2. Müdürleri eşlik etmiştir.

Ziyaret kapsamında; Kütahya'ya yeni yapılacak ceza infaz kurumu arazisi gezilmiş, kurumlarda incelemelerde bulunulmuş ve çocuk odası başta olmak üzere odalarda barındırılan hükümlü/tutuklular ziyaret edilerek sorunları dinlenmiştir. Daha sonra kurumda bulunan atölyelere geçilerek tekstil, çini ve ayakkabı atölyeleri gezilmiş ve buralardaki çalışmalar incelenmiştir.

Genel Müdür Yardımcısı M. Fatih BELVİRANLI ve Daire Başkanı Adnan KORKMAZ'a kurum ve atölyelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verilmesinin ardından ziyaret sona ermiştir.

Haber
Haber
Haber
Haber