Kurum Haberleri

DENİZLİ HASAN ERBİL EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 4. DÖNEM ADAY MEMUR YETİŞTİRME EĞİTİMİ PROGRAMI AÇILIŞ PROGRAMI

4. Dönem Aday Memur Yetiştirme Eğitimi Programı,13/01/2014 günü saat 09:00’ da yapılan açılış programı ile başladı.

Eğitim Merkezi Müdürü Hâkim Ali ORHAN yaptığı konuşmada, eğitim merkezinin açılış süreci hakkında kısa bilgi vererek “amacımız sizlere rahat, huzurlu ve sıcak bir ortamda hizmet vermek, burada geçireceğiniz 6 hafta içerisinde kendinizi evinizde hissetmenizi sağlamak” diyerek konuşmasını eğitimin başarılı ve yararlı olmasını dileyerek sonlandırdı.

Açılış programına Eğitim Merkezi Müdürü Hâkim Ali ORHAN, Bölge İdare Mahkemesi Hâkimi Dr. Mehmet GÖK, Şube Müdürü Şaban KARADAŞ, programda görev alan öğretim görevlileri ile 201aday idare memurları ve sosyolog katıldı.
Açılış programı “ Dünden Bugüne Eğitim Merkezi” konulu sinevizyon gösterisi ile sone erdi.

4. Dönem Aday Memur Yetiştirme Eğitimi Programı’na katılan ve 6 hafta birlikte eğitim alacak olan kursiyerlerin tanışmasını ve kaynaşmasını sağlamak üzere 15/01/2014 günü akşamı bir “Hoş geldiniz” programı yapıldı.

Akşam yemeği sonrasında, eğitim merkezi öğretim görevlileri, eğitim merkezi personeli ve kursiyerlerin katılımı ile yapılan yemek ve eğlence programında kursiyerler; canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenmiş ve farklı kurumlardan gelen personelin kaynaşması sağlanmıştır.

“Bilgi, yetenek, tecrübe ve değerlerimiz ile kuracağımız güzel bir gelecek için” sloganı ile yola çıkan Denizli Hasan Erbil Eğitim Merkezi, kökleri, tarihi ve kültürüyle derinlere; gövdesi ve dallarıyla geleceğe uzanmış bir eğitim çınarı olmak hedefiyle bir yeni dönemde daha kursiyerleri ile buluşmuştur.