Kurum Haberleri

Erzurum Valiliği ve Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı Arasında Kamuya Yararlı Bir İşte Ücretsiz Çalıştırma Yükümlülüğüne Dair  İşbirliği Protokolü İmzalandı.
 
Erzurum Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından infazı gerçekleştirilen, ceza veya tedbir kapsamında Kamuya Yararlı Bir İşte Ücretsiz Çalışma Yükümlülüğüne tabii yükümlülerin bu yükümlülüklerini Erzurum Valiliğine bağlı kurum ve kuruluşlarda yerine getirilmesine yönelik Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı ile Erzurum Valiliği arasında İşbirliği Protokolü 06/02/2014 tarihinde imzalandı.

Erzurum Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yeni hizmet binasında gerçekleştirilen imza törenine Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı adına Cumhuriyet Savcısı Mevlüt YALÇIN, Erzurum Valiliği adına Vali Yardımcısı Ömer Hilmi YAMLI katıldı.

Erzurum Denetimli Serbestlik Müdürü Memet ASLAN’ın da eşlik ettiği imza töreni sonrasında Denetimli Serbestlik Hizmetleri ile ilgili kısa bir sunum yapıldı. İmza töreninden sonra Vali Yardımcısı ve Cumhuriyet Savcısı Mevlüt YALÇIN yeni hizmet binasını gezerek çalışanlardan bilgi aldı. Yeni hizmet binasını beğenen Vali Yardımcısı imzalanan işbirliği protokolünün ve yeni binanın hayırlı hizmetlere vesile olması temennisiyle protokol töreni sona erdi.