Haber

Sağlık Hizmetleri Daire Başkanımız Serdar SEZER ve Eğitim İşleri Daire Başkanımız Çelebi YILMAZ Alanya L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunu Ziyaretleri

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Daire Başkanımız Serdar SEZER ve Eğitim İşleri Daire Başkanımız Çelebi YILMAZ 09 Ekim 2015  tarihinde Alanya L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumumunu ziyarette bulunmuşlardır.

Ziyarette, Alanya Başsavcısı Musa Taşkın, Kurum Müdürü Ali Şeref KÜL eşlik etmiştir. Kurum Müdürü Ali Şeref KÜL tarafından Daire Başkanlarımıza L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumumuzun fiziki yapısı, mevcut imkânları, personel durumu, Kurumda barınan hükümlü tutuklu sayısı ile yapılan ve yapılmakta olan eğitim ve iyileştirme faaliyetleri hakkında bilgileri içeren kısa bir sunum yapılmıştır. Daire Başkanlarımız, başta idari birimler olmak üzere revir, eğitim birimi, kütüphane, çoçuk ve kadın koğuşunu ziyaret ederek, çocuk ve bayan hükümlü ve tutuklularla bizzat görüşme yaparak sohbet etmişlerdir.

Daire Başkanlarımız Serdar SEZER ve Çelebi YILMAZ, kurum personeli ile gerçekleştirdiği toplantıda, personel istek ve ihtiyaçları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün personel politikası hakkında katılımcılara bilgi vermiştir.

 


Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber