Haber

Isparta E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünde İftar Yemeği

Isparta E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda geleneksel hale gelen iftar yemeği 15.06.2017 tarihinde düzenlendi. Isparta Adliyesi, Senirkent ve Keçiborlu Hakim ve Savcıları, kurum personeli ve aileleri ile 400-450 civarında kişinin katılımı sağlanmıştır.

Ayrıca iftar yemeğinde Kurumumuzdan emekli olan 18 personele Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen Teşekkür Belgeleri ile plaketleri Isparta Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Mustafa YAZICI, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İbrahim KOCA, 3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kemal DUMAN, Ceza İnfaz Kurumu Savcısı Erol TASLAK ve Kurum Müdürü Ünal ŞAŞMAZ tarafından verildi

Kurum Müdürü Ünal ŞAŞMAZ yaptığı konuşmada; “Kurum personelinin birlik ve beraberlik içerisinde görev yapmasının ne kadar önemli olduğunu, şu günlerde birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç olduğundan bahsetti." Emekliliğini hak edip emekliye ayrılan Ceza İnfaz Kurumu Personellerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.

Isparta Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ ise yaptığı konuşmada Ceza İnfaz Kurumlarında, Ceza İnfaz Kurumu Savcısı olarak çalışmanın ne kadar önemli olduğunu, her Cumhuriyet Savcısının illa Ceza İnfaz Kurumu Savcısı olarak görev yapmasının bilgi ve tecrübesini artırdığını, Ceza İnfaz Kurumu Savcısı olarak çalıştığı anılarından bahsetti." Isparta Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ' te emekli olan Ceza İnfaz Kurumu Personellerine bundan sonraki yaşamlarında başarılar dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber