202 Sözleşmeli Pozisyon İçin Personel Alımı Yerleştirme Sonuçları

Genel Müdürlüğümüz bünyesinde hizmet veren ceza infaz kurumları ve denetimli serbestlik müdürlüklerinin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla 31.03.2021 tarihinde Genel Müdürlüğümüz resmi internet sitesinde ve Resmî Gazete’de yayımlanan 202 Sözleşmeli Pozisyon İçin Personel (Psikolog, Sosyal Çalışmacı, Öğretmen, İnşaat Mühendisi, Fizyoterapist ve Veteriner Hekim) Alım İlanı kapsamında yapılan sözlü sınavlar sonucunda başarılı olarak tercih yapmaya hak kazanan adaylar yerleştirme sonuçlarına aşağıdaki sorgu ekranından ulaşabileceklerdir.

Asil olarak başarılı olup yerleştirme işlemi yapılan adayların atanmalarına ve göreve başlamalarına ilişkin tebligatları ilgililerin ikamet adreslerinin bulunduğu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca bilahare yapılacaktır.

Feragat eden ve tercihleri dışında yerleştirilmek istemeyen adayların, söz konusu tercihleri nedeniyle belli kurumlar için yerleştirme işlemleri yapılamamıştır. Bu doğrultuda yedek olarak başarılı olan adaylardan, nihai başarı listesindeki sıralamaya göre bahsi geçen kurumlar için tercihleri alınacaktır.

NOT: Asil olarak yerleştirmesi yapılan adaylardan atanma hakkından feragat edecek olanların; haklarından feragat ettiklerine ilişkin dilekçelerini Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Hacı Bayram Mahallesi Agah Efendi Caddesi No:70/1 Altındağ/ANKARA adresine göndermeleri gerekmektedir.

İlanen duyurulur.

Bilgi İçin: Personel Planlama ve İstihdam Bürosu – 0312 507 04 00 - 0312 507 04 01
 

SONUÇ SORGULAMA