52. Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Eğitim Merkezleri Eğitim Kurulu Toplantısı, Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Uğurhan KUŞ’un başkanlığında 24 Aralık 2020 tarihinde Ankara Hâkimevinde yapıldı.

Toplantı, Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Uğurhan KUŞ, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yılmaz ÇİFTCİ, Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanı İbrahim ŞAHİN, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Serdar SEZER,  Yargıtay 1. Ceza Dairesi Başkanı Osman ATALAY, Danıştay 2. Daire Üyesi Mehmet AYDIN, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcısı İzzet ŞENSİZOĞLU, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şerife IŞIK, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdal YERDELEN, Diyanet İşleri Daire Başkanı Bayram DEMİRTAŞ, Türkiye Barolar Birliği Avukatı Seray ŞENFER, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personel Eğitim Daire Başkanı Barış ÖNER, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personel Eğitim Daire Başkanlığı Tetkik Hâkimleri Dilek ŞİRİN ve Serkan BAŞOK’un katılımıyla gerçekleşti.

Eğitim Kurulu Toplantısının başlangıcında Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Uğurhan KUŞ tarafından konuşma gerçekleştirildi. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yılmaz ÇİFTCİ’nin konuşmalarının ardından; Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün sunumu Personel Eğitim Daire Başkanlığı Daire Başkanı Barış ÖNER tarafından yapıldı. Sunumda, 2020 yılı içinde gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri ve eğitimlerin istatistiki verileri ile 2021 yılı eğitim planına yer verildi. Kurul üyeleri tarafından, düzenlenen personel eğitimleri hakkındaki görüş, düşünce ve öneriler alınarak toplantı tamamlandı.

Fotoğraflar