Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş Ankara Denetimli Serbestlik Müdürlüğünü Ziyaret Etti

30.12.2020 tarihinde Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Uğurhan KUŞ ve beraberindeki heyet tarafından Ankara Denetimli Serbestlik Müdürlüğüne bir çalışma ziyareti gerçekleştirildi. 

Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Uğurhan KUŞ ve beraberindeki heyet tarafından, Ankara Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Ek Hizmet Binasında bulunan çocuk ve kadınlara yönelik mesleki ve sanatsal aktivitelerin yürütüldüğü “Tekstil Kursu”, “Erkek Berberliği Kursu” ile Ebru ve Ahşap Yakma sanatlarının icra edildiği Kültür-Sanat Atölyeleri ziyaret edildi. Gerçekleştirilen faaliyetler yerinde incelendi. Ayrıca Ankara Koruma Kurulları vasıtasıyla işyeri açma hibe desteği alan yükümlüler tarafından Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Uğurhan Kuş’a destekleri için teşekkür çiçeği takdim edildi. Sonrasında Kurum Müdürü Sinan YAŞAR tarafından denetimli serbestlik müdürlüğünün yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı. Kurum personeli ile istişare eden ve sorunlarını dinleyen Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş ve beraberindeki heyet, toplu fotoğraf çekiminin ardından kurumdan ayrıldı. 

Ziyarette, Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Uğurhan KUŞ’a; Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü Yılmaz ÇİFTCİ, Genel Müdür Yardımcısı Hasan AKCEVİZ, Denetimli Serbestlik Daire Başkanı Burak CEYHAN, Tetkik Hakimi Alperen ÖZTÜRK ile Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Vural BALCI ve Ankara Cumhuriyet Savcısı Sema Sonay GÖKŞEN eşlik etti.
 

Fotoğraflar