Adalet Bakanı Abdülhamit GÜL’ün Seyranbağları Huzurevine Bayram Ziyareti

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara’da bulunan ve Denetimli Serbestlik Yükümlülerinin bakım ve tadilatını üstlendikleri Seyranbağları Huzurevini ziyaret ederek, huzurevi sakinleriyle bayramlaştı.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, yaklaşan kurban bayramı öncesi Ankara Seyranbağları Huzurevini ziyaret etti. Huzurevi Müdürü Nurhan Yeşilyurt’tan merkezde verilen hizmetler hakkında detaylı olarak bilgi alan Bakan Gül, daha sonra huzurevi sakinleriyle tek tek bayramlaşarak, huzurevi sakinlerine çiçek ve hediye takdim etti.

Huzurevi sakinleriyle bir süre sohbet eden Bakan Gül konuşmasında; Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığının faaliyetleri hakkında da bilgiler verdi. Seyranbağları Huzurevinin boya, tadilat ve çevre temizliğinin Denetimli Serbestlik Dairesi tarafından yapıldığını vurgulayan Gül, “Yaklaşan bayram öncesi burada kalan değerli büyüklerimizi ziyaret ettik. Denetimli Serbestlik kapsamında buranın tadilat ve temizliğinin yanında değerli büyüklerimizin kişisel bakımları da yapılıyor.” ifadesini kullandı.

Adalet Bakanı Gül, daha sonra doğum günü olan huzurevi sakinleriyle beraber pasta kesti. Yaklaşık bir saat süren ziyarette Gül, huzurevi sakinleriyle fotoğraf çektirdi.

Bakan Gül’e ziyaretinde Bakan Yardımcıları Cengiz Öner, Şaban Yılmaz Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Yüksel KOCAMAN, Ankara Vali Yardımcısı Sayın Şaban ERDOĞAN, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sayın Vural BALCI, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Yılmaz ÇİFTCİ, Çankaya Kaymakamı Hüdayar Mete BUHARA, Denetimli Serbestlik Daire Başkanı Burak CEYHAN, Tetkik Hakimleri Alperen ÖZTÜRK, Kevser CEYLAN KOCA, Ankara Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eyüp Şenol ÖMEROĞLU, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Hüseyin ÇAVUŞCULU, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Ankara İl Müdürü Ferhat ODABAŞI ve Ankara Cumhuriyet Savcısı Sema Sonay GÖKŞEN eşlik etti.

Bakan Gül ayrıca Denetimli Serbestlik Yükümlülerinin huzurevinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi alarak, yükümlülere yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti.

Fotoğraflar