Adalet Bakanlığı ve CTE’de Bayramlaşma Töreni Düzenlendi

Kurban Bayramı münasebetiyle, Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünde bayramlaşma töreni düzenlendi.

Adalet Bakanlığında gerçekleşen bayramlaşma merasiminde Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bakanlık personeli ve birim amirlerini makamında kabul etti. Bayramlaşma programına Adalet Bakan Yardımcıları Akın Gürlek, Hasan Yılmaz, Niyazi Acar ve Ramazan Can da katıldı.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile bayramlaşan Genel Müdür Yıldırım, Bakanlıkta gerçekleşen programın ardından Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen bayramlaşma merasiminde Genel Müdürlük personeliyle bir araya geldi.

Personelle tek tek ilgilenerek bayramlarını kutlayan Genel Müdür Yıldırım, Genel Müdürlük bünyesindeki iş ve işlemlerin yürütülmesi için özveriyle çalışan personele teşekkür etti. Bir müddet personel ile sohbet eden Yıldırım, personele; sağlıklı ve huzurlu nice bayramlara sevdikleriyle beraber kavuşmaları temennisinde bulundu.

Gerçekleşen bayramlaşma programına; Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcıları Mehmet Yılmaz, Namık Kemal Varol, Banu Demirci Altay, Burak Ceyhan ve Çelebi Yılmaz ile daire başkanları ve tetkik hâkimleri katıldı.
 

Fotoğraflar