Akşehir T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda Hafızlık Eğitimini Başarıyla Tamamlayan ve Dereceye Girerek Belge Almaya Hak Kazanan Hükümlü M.K. İçin Tören Düzenlendi

Akşehir T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda hafızlık eğitimi sınavından 90 puan alarak Hafızlık belgesi almaya hak kazanan Hükümlü M.K için 27/02/2020 tarihinde icazet merasimi düzenlendi.

Programa; Konya Valisi Cüneyit Orhan TOPRAK, Adalet Bakanlığı Eğitim ve İyileştirme Dairesi Tetkik Hâkimleri Faruk KARCI ve Mahmut ÇEVİK, Konya Adalet Komisyonu Başkanı Hasan AY, Konya Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Abdullah GÜNDÜZ, Konya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Mevlüt GÜLBUDAK, Konya Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Mustafa Nafiz ACAR, Afyonkarahisar Adalet Komisyon Başkanı Fatih Serdar KÖKEN, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan SOLMAZ, Akşehir Cumhuriyet Başsavcısı Hazım ASLANCI, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇELENK, Bolvadin Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa SEVER, Seydişehir Cumhuriyet Başsavcısı İzzet KARDOĞAN ve il protokolü katılım sağladı.

Merasim sonrası Akşehir T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Erdal KÖRLEK katılımcılara kurum hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
 

Fotoğraflar