Elazığ’da Yapılan Adalet Personeli 100. Yıl Etkinlikleri Sona Erdi

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım’ın katılımıyla Elazığ’da yapılan Adalet Personeli 100. Yıl Etkinlikleri Harput’ta yapılan yürüyüş ile sona erdi.

Adalet Bakanlığı tarafından ‘Personelin Sesi, Adaletin Nefesi’ sloganıyla Elazığ’da düzenlenen Adalet Personeli 100. Yıl Etkinlikleri tamamlandı. Etkinliğin son gününde Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım, Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, Adalet Bakanlığının üst düzey bürokratları, tetkik hakimleri ve Adalet Bakanlığı bünyesinde Elazığ’da hizmet veren kurum çalışanlarının katılımıyla Harput Yürüyüşü gerçekleştirildi. Harput Meydanından başlayan yürüyüş programıyla Harput’un Cam Seyir Terası ve tarihi alanları gezildi.

Programı değerlendiren Genel Müdür Yıldırım, “Personelimizle, mesai arkadaşlarımızla, adalet çalışanlarımızla bu tarihi güzergâhta bir yürüyüş yapıyoruz. Hem bu tarihi mekânları tanıma fırsatı buluyoruz hem de personelimizle birlikte yürüyen bürokrat arkadaşlarımız personelimizle sohbet etme, onları dinleme imkânı buluyor. Bu etkinliğimiz resmi formatın dışında, sivil bir etkinlik. Biz Harput’ta olmaktan, personelimizle birlikte olmaktan son derece mutluyuz.” dedi.
 

Fotoğraflar