Genel Müdür Enis Yavuz Yıldırım CTE Futbol Takımı ile Bir Araya Geldi

Genel Müdür Enis Yavuz Yıldırım, CTE Futbol Takımı ile Genel Müdürlükte bir araya geldi.

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından geleneksel olarak düzenlenen 2023 Spor Toto Kamu Futbol Turnuvası geçtiğimiz günlerde başladı. Ankara’da bulunan kamu kurumlarının katıldığı turnuvaya Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü de katılıyor. 72 takımın katıldığı turnuvanın ilk iki maçından da galibiyetle ayrılan CTE Futbol Takımını Genel Müdür Yıldırım ağırladı.

 Genel Müdürlükte gerçekleşen görüşmede Yıldırım: “Arkadaşlar hoş geldiniz, bir turnuva içerisindesiniz ve kurumumuzu temsilen katılıyorsunuz. Bugüne kadar 2 maçta başarılı sonuç aldınız öncelikle bugüne kadar ki maçlarınızda başarılı sonuçlarınızdan dolayı sizi ve takımı organize eden arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.” dedi. Yıldırım, “Kurumumuz büyük bir teşkilat ve kurumsal bir yapısı var.  Bu kurumsal yapıya destek olmak ve kurumsal yapının daha da pekiştirmesi açısından önceki görev dönemimizde de bu tip faaliyetlere önem veriyorduk, hep beraber çok güzel işlerde de yaptık.“ dedi.

“Ankara’da Kurumlar Arasında Disiplini ile Bilinen Bir Kurumuz”

Genel Müdür Yıldırım, personelin disiplinli olduğunu dile getirerek: “Ankara’da bulunan kurumlar arasında disipliniyle bilinen bir kurumuz. Ceza infaz kurumları bize disiplin yüklüyor. Sistemin getirdiği disiplin anlayışının sahaya yansıdığını görüyoruz.” şeklinde konuştu.

“Katılım Göstermiş Olmanızı Önemsiyorum”

Bu tür organizasyonlara katılmanın önemini dile getiren Yıldırım, sözlerine şöyle devam etti: “ İfade ettiğim gibi bu tür organizasyonlara sizlerin öncelikle katılım göstermiş olmanızı önemsiyorum ve emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sahada arkadaşlarımızı CTE arması ile koşturması, ter dökmesi önemli. Gösterdiğiniz başarılar için tebrik ediyorum. İnşallah daha büyükleri, daha iyileri olur. Bunun için biz de elimizden gelen desteği vereceğiz. Arkadaşlarımız, geleceğe yönelik bazı planlamalar yaptı. Yine çok önemli olan hususlardan biri, saha içerisinde her birinizin Bakanlığımızın bir temsilcisi gibi hareket etmiş olmasını önemsiyorum.” ifadelerini kullandı.

Teşkilat olarak insan kaynakları açısından pek çok aktiviteye katılabilme potansiyeline dikkat çeken Yıldırım: “Arkadaşlarımız sadece ceza infaz kurumlarındaki görevlerinde değil sportif ve sosyal alanlarda da kendilerini gösterecekler. Bu dönemde de infaz personelimiz belli bir kültürü temsil ederek güzel işler yapıyor.” dedi. Genel Müdür Yıldırım CTE Futbol Takımına başarılar diledi.

Son olarak Genel Müdür Yıldırım’a CTE Futbol Takımı tarafından isminin yazıldığı forma hediye edildi. Toplantıya Genel Müdür Yardımcısı Hasan Akceviz, Personel Eğitim Daire Başkanı Gökhan Köseoğlu, Tetkik Hâkimleri Hasan Bıyık, Musa Ustaoğlu ve Muammer Bircan katıldı.
 

Fotoğraflar