Genel Müdür Yardımcıları Serdar Sezer ve Burak Ceyhan Erzurum’a Ziyaret Gerçekleştirdi

ERZURUM DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜNDE OLTU TAŞI ATÖLYESİ AÇILDI

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcıları Serdar Sezer ve Burak Ceyhan’ın katılımıyla Erzurum Denetimli Serbestlik Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Oltu taşı tesbih işleme atölyesinin açılışı yapıldı.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcıları Serdar Sezer ve Burak Ceyhan Erzurum’da bulunan ceza infaz kurumlarını ve denetimli serbestlik müdürlüğünü ziyaret etti. Erzurum Denetimli Serbestlik Müdürü Mehmet Ofluoğlu Genel Müdür Yardımcıları Sezer ve Ceyhan’a müdürlüğün faaliyetleri ile Koruma Kurulu kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında bir sunum yaptı. Ofluoğlu sunumda üç farklı alanda oluşturulan Adalet Ormanlarının ve hibe destek projeleri ile açılan 107 işyerinin son durumu hakkında bilgi aktardı. Sunumun ardından Erzurum Denetimli Serbestlik Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Oltu taşı tespih işleme atölyesinin açılışı Genel Müdür Yardımcıları Sezer ve Ceyhan tarafından yapıldı.

SEZER VE CEYHAN ERZURUM İLİNDE BULUNAN CEZA İNFAZ KURUMLARINI DA ZİYARET EDEREK İNCELEMELERDE BULUNDU

Erzurum programı kapsamında Genel Müdür Yardımcıları Serdar Sezer ve Burak Ceyhan Erzurum ilinde bulunan Erzurum H, E, Açık Ceza İnfaz Kurumlarını, Dumlu’da bulunan ceza infaz kurumu yerleşkesini ve Hüseyin Turgut Eğitim Merkezini ziyaret etti. Kurumlarda personel ile bir araya gelen Sezer ve Ceyhan pandemi sürecindeki özverili çalışmalarından dolayı personele teşekkür etti.
 

Fotoğraflar