Genel Müdür Yardımcısı Çelebi Yılmaz Kazazede Personeli Ziyaret Ederek Birlikte İftar Yaptı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Çelebi Yılmaz, Silivri’de meydana gelen trafik kazasında yaralanan Marmara Ceza İnfaz Kurumları personelini ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Silivri'de Marmara Ceza İnfaz Kurumları personelini taşıyan servis aracının yaptığı trafik kazasında infaz ve koruma memurları yaralanmıştı. Kazanın ardından Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım, kurum amirlerinden kazayla ilgili detaylı bilgi aldı. Genel Müdür Yardımcısı Çelebi Yılmaz da Marmara Ceza İnfaz Kurumları Kampüsüne giderek, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Erdal Şenol, Marmara Ceza İnfaz Kurumlarından sorumlu Cumhuriyet Savcıları Bahadır Kopdağ, Ozan Güney, Ahmet Ramazan ve Mustafa Tarık Akan’ı ziyaret etti, trafik kazası hakkında bilgi aldı.

Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz daha sonra İnfaz ve Koruma Memuru Nuh Kurtaran, Tuncay Yılmaz ve Mete Yavuz’u evinde ziyaret etti. Yılmaz’ın ziyaretinde Genel Müdür Enis Yavuz Yıldırım da kazazedelerle telefonda görüştü. Genel Müdür Yıldırım, telefonda görüştüğü kazazede personelden yaşanan kaza ve tedavi süreçleri hakkında bilgi aldı, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Genel Müdür Yardımcısı Çelebi Yılmaz’a kazazede personeli ziyaretinde; Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Erdal Şenol ile Marmara Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ali Turan Karadağ ve Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ali Demirtaş eşlik etti.

Sonrasında tekrar Marmara Ceza İnfaz Kurumları Kampüsüne dönen Yılmaz, burada kazazede personel ve depremzedelerle birlikte iftar programına katıldı. İftar yemeğinde Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Erdal Şenol, Marmara Ceza İnfaz Kurumlarından sorumlu Cumhuriyet Savcıları Bahadır Kopdağ, Ozan Güney, Ahmet Ramazan, Mustafa Tarık Akan ve kurum müdürleri de yer aldı.  

Fotoğraflar