Genel Müdür Yardımcısı Hasan Akceviz, Daire Başkanları Çelebi Yılmaz, Burak Ceyhan ve Tetkik Hâkimlerimiz Kırşehir ve Kayseri İlindeki Ceza İnfaz Kurumlarını ve Denetim Serbestlik Müdürlüklerini Ziyaret Etti

Genel Müdür Yardımcısı Hasan Akceviz, Daire Başkanları Çelebi Yılmaz, Burak Ceyhan ve Tetkik Hâkimlerimiz Hüseyin Kocabay, Faruk Karcı, Sinan Çullu, Ahmet Canbolat ile birlikte Kırşehir Açık Ceza İnfaz Kurumu, Kırşehir Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Kırşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Kayseri Kampüs Ceza İnfaz Kurumları, Kayseri Kampüs Semt Polikliniğini, Kayseri Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Kayseri Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesini ziyaret etti.

Ceza infaz kurumlarını ziyaret eden görevli heyet servis ve atölyelerde ayrıntılı inceleme ve değerlendirmelerde bulundu. İşyurtları, eğitim ve iyileştirme faaliyetleri ile ceza infaz kurumlarının işleyişi hakkında bilgi aldı. Görevli ceza ve infaz kurumu personeli ile birlikte yapılan görüşmeler sonucunda, paylaşım ve önerilerde bulunularak, görevli personelin talepleri değerlendirildi.

Fotoğraflar