Genel Müdür Yardımcısı Hasan Akceviz ve Denetimli Serbestlik Daire Başkanı Burak Ceyhan Elmalı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Ceza İnfaz Kurumlarını Ziyaret Etti

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Hasan Akceviz, Denetimli Serbestlik Daire Başkanı Burak Ceyhan,  Elmalı Cumhuriyet Başsavcısı Suphi Abikoğlu, Adalet Komisyonu Başkanı Kenan Polatcan ve Cumhuriyet Savcısı Fatih Arıcıgil 29.11.2019 tarihinde Elmalı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Elmalı Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumuna ziyarette bulundular.

Heyet, her iki kurumda incelemeler yaparak fiziki koşullar ile ilgili gözlemde bulundu. Ziyaret sırasında müdürlük çalışanları ile bir araya gelindi, personelin sorunları ve talepleri dinlendi. Denetimli Serbestlik Müdürü Volkan Öner, kurum faaliyetleri ve kurumda yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Açık Ceza İnfaz Kurumda devam etmekte olan Resim Sanat Eğitimi kursuna katılıp kursiyerler ve resim öğretmeni ile sohbet eden Genel Müdür Yardımcısı Hasan Akceviz ve Daire Başkanı Burak Ceyhan’a, yürütülen faaliyetler ile ilgili Kurum Müdürü Emine Özben tarafından yapılan bilgilendirmenin ardından kurumdan ayrılan heyet, yapımı devam eden Elmalı T Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu yerleşkesinde incelemelerde bulundu.
 

Fotoğraflar