Genel Müdür Yıldırım Trafik Kazası Yapan Personele Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu

İzmir’in Menemen ilçesinde trafik kazası geçiren ceza infaz kurumu personeline geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım kazada yaralanan personelle Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı telefonda görüştürdü.

Genel Müdür Yıldırım İzmir programı kapsamında ilk olarak Bayraklı Adliyesini ziyaret ederek kazaya dair bilgi aldı. Kazada yaralanan İnfaz ve Koruma Memuru Abdurrahim Zararsız’ı Menemen Devlet Hastanesinde ziyaret eden Genel Müdür Yıldırım, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile görüşerek kaza hakkında bilgi aktardı. Genel Müdür Yıldırım daha sonra telefonu İnfaz ve Koruma Memuru Abdurrahim Zararsız’a vererek Bakan Bozdağ’la konuşturdu. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ kaza hakkında bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Menemen Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. İrfan Okudur’dan bilgi alan Yıldırım, aynı hastanede tedavi gören personel Hüseyin Bostanoğlu ve Serdal Kılıç’ı da ziyaret etti. Yıldırım burada personelle bir müddet sohbet etti, geçmiş olsun dileklerini iletti ve tedavi gören diğer personeli ziyaret ettiğini, hayati tehlikelerinin olmadığını söyledi.

Yıldırım, Ege Üniversitesi Acil Polikliniğine giderek kurum personeli Şoför Erkan Özçiftçi'nin sağlık durumu hakkında uzman heyetten bilgi aldı. Erkan Özçiftçi'yi odasında ziyaret eden Yıldırım, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın selamını ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Yıldırım daha sonra aynı kazada yaralanan İzmir Çocuk ve Gençlik Ceza İnfaz Kurumu personeli Emrah Ertan ve Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda görevli İnfaz ve Koruma Memuru Ayşe Kupşen'in ziyareti için Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçti. Hastane Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. İlker Kızıloğlu’ndan bilgi alan Yıldırım burada ilk olarak İnfaz ve Koruma Memuru Ayşe Kupşen’in ziyaret etti ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Aynı hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu personeli Emrah Ertan'ı ziyaret eden Yıldırım hastaya moral verdi.

Genel Müdür Yıldırım Ceza İnfaz Kurumlarını da Ziyaret Etti

Genel Müdür Yıldırım hastane ziyaretlerinin ardından Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Kampüsüne geçti. Burada kurum müdürleriyle bir araya gelen Yıldırım, yaşanan kaza nedeniyle geçmiş olsun ziyaretinde bulunduğunu dile getirdi ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Yıldırım, personelin hayati tehlikesinin olmamasına sevindiklerini belirterek, kurum şoförlerine ihtiyatlı olmalarını önerilmesini istedi. Genel Müdür Yıldırım Adalet Bakanlığı personelini bir araya getirecek programlar planladıklarını belirtti. Bu programların moral motivasyon açısından personele olumlu etkiler sağladığını aktardı. Yıldırım toplantı sonrası Başsavcı Vekili Mustafa Gümüş, Ceza İnfaz Kurumlarından Sorumlu Cumhuriyet Savcıları Murat Kayançiçek ile Metin Tokel, Kadın Kapalı Cezaevi Kurum Müdürü Meltem Babaoğlu ve İzmir Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü İbrahim Arlı ile birlikte Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda faaliyet gösteren anaokulunu ziyaret etti.

Genel Müdür Yıldırım’a İzmir programında Genel Müdür Yardımcısı Burak Ceyhan eşlik etti.
 

Fotoğraflar