Genel Müdür Yunus Alkaç Adana’daki Kurumları Ziyaret Etti

Adalet Bölge Değerlendirme Toplantısı’na katılmak üzere Adana’ya giden Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yunus Alkaç, Adana’da bulunan ceza infaz kurumlarını ve denetimli serbestlik müdürlüğünü ziyaret etti.

Genel Müdür Yunus Alkaç, ceza infaz kurumlarından sorumlu Cumhuriyet Savcısı Necati Kazak ve ceza infaz kurumlarının müdürleriyle bir araya gelerek, kurumlarda yürütülen faaliyetlere ilişkin toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sonunda Cumhuriyet Savcısı Kazak, Genel Müdür Alkaç’a hediye takdiminde bulundu.

Toplantının ardından Alkaç, Adana 1 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda bulunan inşaat atölyesini ziyaret ederek atölyedeki çalışmaları yerinde inceledi ve atölyede üretilen ürünlerle ilgili çalışanlardan bilgi aldı.

Kurumun işleyişi ve personel yapısı hakkında da brifing alan Genel Müdür Alkaç, kurumda görevli personel ile bir süre hasbihal ettikten sonra, personele teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dileyerek kurumdan ayrıldı.

Alkaç, programı kapsamında Adana E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Adana Denetimli Serbestlik Müdürlüğünü de ziyaret ederek burada da kurum personeli ile bir araya geldi.
 

Fotoğraflar