Genel Müdürlük Heyeti Şanlıurfa’da

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yardımcıları Burak Ceyhan, Çelebi Yılmaz ile Daire Başkanı Ülkü Güneş Yüzügüllü ve Tetkik Hâkimi Bünyamin Canbolat, Şanlıurfa’da bulunan ceza infaz kurumlarını ziyaret etti.

Genel Müdürlük heyeti Şanlıurfa programı kapsamında ilk olarak Şanlıurfa Adliyesinde Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban’ı ziyaret etti. Adliye ziyaretinin ardından Heyet, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mesuthan Özdemir ve Ceza İnfaz Kurumlarından Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Gökhan Kıymacı ile birlikte boşaltılan Şanlıurfa E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna geçti. Program kapsamında Şanlıurfa Ceza İnfaz Kurumları Kampüsüne giden heyet burada Açık Ceza İnfaz Kurumu bünyesinde bulunan mutfak, sera, fırın ve atölyeleri gezdikten sonra Kurum personeli ile birlikte öğlen yemeği yedi.

Şanlıurfa 1 ve 2 No.lu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumlarını da ziyaret eden Heyet, incelemelerine burada devam etti. Kurum personeli ile bir müddet sohbet eden Heyet, Kurum müdürlerinden bilgi aldı. İncelemelerini tamamlayan Heyet daha sonra Kampüsten ayrıldı.
 

Fotoğraflar