Genel Müdürlük Heyetinden Kayseri Ceza İnfaz Kurumlarına Ziyaret

Kayseri ceza infaz kurumlarını ziyaret eden Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü heyeti, kurumlarda detaylı incelemelerde bulundu, heyet kurum çalışanlarıyla da bir araya geldi.

İyileştirme ve Topluma Kazandırma Daire Başkanı Dr. Hüseyin Şık başkanlığında, Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığı Tetkik Hakimi Mutlu Aksoy, Personel Disiplin Daire Başkanlığı Tetkik Hakimi Dilek Atay’dan oluşan heyet Bünyan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde yer alan Kayseri 1, 2 No.lu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumları, Kayseri Çocuk ve Gençlik Ceza İnfaz Kurumu,
Kayseri Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Kayseri Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Kayseri Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ömer Demirgöz ve Ceza İnfaz Kurumu Savcısı Ahmet İhsan Koç’un eşlik ettiği heyet; Eğitim ve İyileştirme, Çocuk, Değerlendirme ve Planlama, Koruma servislerinde görevli denetimli serbestlik uzmanları ile toplantıda bir araya geldi. Toplantıda ceza infaz kurumlarının fiziki yapısı, yükümlü istatistikleri, eğitim ve iyileştirme çalışmaları kapsamında yürütülen faaliyetler ve planlanan projeler hakkında bilgi verildi.

 

Fotoğraflar