Genel Müdürlük Heyetleri Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor

Geçtiğimiz hafta içerisinde Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından görevlendirilen heyetler İzmir ve Tekirdağ’da bulunan ceza infaz kurumlarını ziyaret etti.

Sağlık Daire Başkanı Dr. Mustafa Burak Açoğlu, Tetkik Hakimleri Dilek Şirin, Musa Baş ve Burcu Dölek’ten oluşan heyet Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde yer alan İzmir Açık, İzmir 1, 2, 3, 4 No.lu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumları, Aliağa Kapalı, İzmir Kadın Kapalı, İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumlarında incelemelerde bulundu. Heyet, ayrıca Menemen R Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu, Menemen T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Foça Açık Ceza İnfaz Kurumunu da ziyaret etti.

Tekirdağ’da bulunan ceza infaz kurumları Personel Disiplin Daire Başkanı Ülkü Güneş Yüzügüllü, Tetkik Hakimleri Şadiye Kırışık, Süreyya Kayaalp ve Faruk Hançer tarafından ziyaret edildi. Heyet program kapsamında Tekirdağ 1 ve 2 No.lu F Tipi, 1 No.lu T Tipi, 2 No.lu T Tipi ve Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Açık Ceza İnfaz Kurumunu ile Tekirdağ Denetimli Serbestlik Müdürlüğünü ziyaret etti. Genel Müdürlük heyeti Tekirdağ Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğüne ait tatlı atölyesinin açılışına da katıldı. Heyet ayrıca Kırklareli Açık, Kırklareli E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Kırklareli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Pınarhisar Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Çorlu Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Çorlu Açık Ceza İnfaz Kurumu ve Çorlu Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda da incelemelerde bulundu.
 

Fotoğraflar