Genel Müdürümüze ziyaret

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Mehmet Öznacar ve Bakanlıkta Cezaevi İşlerinden Sorumlu Müdür Hüseyin Amcaoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Hasan Akceviz'in katılımı ile önce Ankara Eğitim Merkezini ardından Genel Müdürümüz Yılmaz Çiftci'yi makamında ziyaret etti.

Devletimizce finanse edilerek, 2020 yılı Şubat ayında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığına bağlı infaz sistemince devralınarak faaliyete geçirilmesi öngörülen t tipi kapalı ceza infaz kurumu personeline yönelik olarak Genel Müdürlüğümüz tarafından Ankara'da hizmet içi eğitim programları düzenlendi.

Yönetici, teknik ve güvenlik hizmetleri çalışanlarından oluşan ilk gruba; 04-08 Kasım 2019 tarihleri arasında Sincan Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesinde eğitim verildi. 09-13 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenen ikinci eğitim programına, 11 Aralık 2019 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı  Müsteşarı Sayın Mehmet ÖZNACAR ve Cezaevi İşlerinden Sorumlu Müdür Sayın Hüseyin AMCAOĞLU da iştirak ettiler.

Ankara Personel Eğitim Merkezimizde de misafir edilen Sayın ÖZNACAR ve AMCAOĞLU, Genel Müdürümüz Yılmaz ÇİFTCİ'yi makamında ziyaret etmişlerdir.

Fotoğraflar