Hizmete Yeni Açılması Planlanan Ceza İnfaz Kurumlarına Atama Sonuçları

Erzincan Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ile Antalya, Buca, Burdur, Çarşamba, Çorlu, Erciş, Kavak, Kırşehir, Sakarya, Sarıçam ve Tekirdağ'da bulunan ceza infaz kurumlarının personel ihtiyacının karşılanması amacıyla ceza infaz kurumlarında ve denetimli serbestlik müdürlüklerinde görev yapan infaz ve koruma memurlarının yer değişiklikleri, hizmet puanları ve tercih sırasına göre NAS üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilmiş olup belirtilen yerlere atamaları/yerleştirilmeleri yapılan personelin söz konusu ceza infaz kurumları hizmete açıldığında kadroları/pozisyonları bu yer ceza infaz kurumlarına aktarılacaktır.

Atamaya ilişkin ilanda açıklandığı üzere atama nedeniyle çok sayıda personel eksikliği oluşup kurumda yürütülen hizmetlerin zafiyete uğramasını önlemek amacıyla başka bir kuruma ataması yapılabilecek en fazla personel sayısını belirlemeye yönelik Bakırköy, Patnos ve Doğubayazıt Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Komisyonlarına kota uygulanmıştır.
       
Atama sonuçları, personelimizin çalıştığı kurum, atandığı kurum ve atamaya esas puanını gösterecek şekilde ilan edilmiştir.


Henüz hizmete açılmayan ceza infaz kurumlarına atamaları/yerleştirmeleri yapılan personelin mevcut kurumlarından ayrılış yapacakları tarih hizmete yeni açılması planlanan ceza infaz kurumları faaliyete geçtikleri tarihte bilahare duyurulacaktır. Bu itibarla; atamaları/yerleştirilmeleri yapılan tüm personelin ikinci bir bildirime kadar KESİNLİKLE kurumlarından ayrılış yapmamaları gerekmektedir.

Tüm personelimize yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.
 

Dökümanlar