İkna ve Müzakere ile Kolluk Savunma ve Müdahale Teknikleri Eğitici Eğitimleri Tamamlandı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinin personel eğitimi alanında başlattığı işbirliği çalışmaları kapsamında yapılan “Kolluk Savunma ve Müdahale Teknikleri Eğitici Eğitimi” ile ‘‘İkna ve Müzakere Eğitici Eğitimi’’ bugün yapılan kapanış töreni ile tamamlandı.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Beytepe Yerleşkesinde gerçekleştirilen kapanış töreni programında Personel Eğitim Tetkik Hâkimi Mutlu Aksoy ile Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ankara Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Remziye Yağmur da hazır bulundu. Akademi Başkan Yardımcısı Tuğgeneral Hakan Dedebağı’nın da katıldığı kapanış programında katılımcılara katılım ve başarı belgeleri verildi.

11-29 Eylül tarihleri arasında yapılan “Kolluk Savunma ve Müdahale Teknikleri Eğitici Eğitimi” ile 18-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen ‘‘İkna ve Müzakere Eğitici Eğitimi’’ programlarıyla ceza infaz kurumları personelinin acil durumlar ve kriz yönetimine ilişkin mevcut eğitici ve eğitim içeriği kapasitesinin güçlendirilmesi hedefleniyor.
 

Fotoğraflar