Kamu Futbol Turnuvasında CTE’den Gol Yağmuru

Kamu Futbol Turnuvası 2. hafta karşılaşmalarında sahaya çıkan CTE futbol takımı rakibi Şehir Hastanelerini 10-1 mağlup ederek ikinci galibiyetini aldı.

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gelenekselleştirilen Spor Toto Kamu Futbol Turnuvası ikinci hafta maçları oynanıyor. İkinci hafta maçları kapsamında CTE futbol takımı Şehir Hastaneleri ile karşılaştı. 19 Mayıs 1 Nolu Sahada yapılan karşılaşma sağanak yağış altında gerçekleşti. Karşılaşmada CTE futbol takımı rakibini 10-1 yenerek mağlup etti. Maçın ilk yarısını CTE futbol takımı 4, ikinci yarısını da 6 gol atarak tamamladı.   

Turnuvanın ikinci maçında 5 gol 2 asistle yıldızlaşan CTE futbol takımı oyuncusu Emrah Yıldırım, takımın moralinin üst seviyelerde olduğunu belirtti. Rakibin iddialı bir takım olduğunu kaydeden Yıldırım, rakip takım karşısında fazla zorlanmadıklarını söyleyerek, “CTE futbol takımı olarak bu turnuvada iddialı olduğumuzu dile getirdik. Bugün oynadığımız maçta çok zorlanmadan güzel bir galibiyet elde ettik. Turnuvanın favori ve iddialı takımları arasındayız.” dedi.

CTE futbol takımı Kamu Futbol Turnuvası 1. hafta karşılaşmaları kapsamında AFAD Başkanlığı ile karşılaşmış ve maçtan 7-0’lık galibiyetle ayrılmıştı. Bugünkü karşılaşma ile birlikte CTE futbol takımı grubundaki 5 maçtan 2’sini galibiyetle tamamlamış oldu.

CTE futbol takımı 3. hafta maçlarında ise önümüzdeki hafta Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ile karşılaşacak.
 

Fotoğraflar