Kamu Futbol Turnuvasında CTE Emin Adımlarla ilerliyor

Kamu Futbol Turnuvası 3. hafta karşılaşmalarında Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ile karşılaşan CTE futbol takımı rakibini 10-1 yenerek turnuvada üçüncü galibiyetini aldı. 

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Spor Toto Kamu Futbol Turnuvası üçüncü hafta maçları oynanıyor. Turnuvanın üçüncü hafta maçları kapsamında CTE futbol takımı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü futbol takımı ile karşılaştı.

19 Mayıs 1 Nolu Sahada yapılan karşılaşmada CTE futbol takımı rakibini 10-1 yenerek mağlup etti. CTE futbol takımı karşılaşmanın ilk yarısında 7, ikinci yarısında 3 gol atarak karşılaşmayı galibiyetle tamamladı.

CTE futbol takımı Teknik Direktörü Çetin Başaran karşılaşmanın ilk 15 dakikasında skor üstünlüğünü ele aldıklarını belirterek, “Şu ana kadar çıktığımız maçların hiç birisi ekibimizi zorlamadı. Oyuncularımız tam bir takım oyunu sergiliyor. En büyük sevincimiz oyuncularımızın bu maçta herhangi bir sakatlık yaşamaması. Her hafta düzenli olarak antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Takımın şu an itibariyle moral motivasyonu üst seviyelerde.” dedi.
 

Fotoğraflar