Kamu Futbol Turnuvasında CTE Rüzgârı Devam Ediyor

Kamu Futbol Turnuvası 4. haftasında CTE futbol takımı Sanayi Bakanlığı ile karşılaştı. CTE futbol takımı rakibini 4-1 yenerek turnuvada dördüncü galibiyetini de aldı. 

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Spor Toto Kamu Futbol Turnuvası devam ediyor. Turnuvanın dördüncü haftasında CTE futbol takımı Sanayi Bakanlığı futbol takımı ile karşılaştı.

19 Mayıs 2 Nolu Sahada yapılan karşılaşmada CTE futbol takımı rakibini 4-1 yenerek mağlup etti. Karşılaşmanın ilk yarısında CTE futbol takımı 1, ikinci yarısında 3 gol atarak karşılaşmadan galibiyetle ayrılan taraf oldu.

CTE futbol takımının turnuvada emin adımlarla ilerlediğini dile getiren Kaptan İrfan Çerçi, “Turnuvanın 4. karşılaşmasından da başarıyla ayrıldık. Takım bugünkü performansı oldukça iyiydi. Bizim için üzücü olan oyuncumuz Erdal Gülber’in omuzunun çatlaması oldu. Sol açık oyuncusu olan Erdal’a geçmiş olsun dileklerini iletiyoruz. Önümüzdeki hafta liderlik maçı için DSİ 5. Bölge ile karşılaşacağız. Karşılaşma, 23 Mart Çarşamba günü saat 12.30 olacak.” dedi.