Maldivler İçişleri Bakanlığından Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne Ziyaret

Maldivler İçişleri Bakanı Imran Abdulla ve beraberindeki heyet Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek, Türk ceza infaz sistemi hakkında kapsamlı bilgi aldı.
 

Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş’un katılımıyla gerçekleşen görüşmede, Maldivler heyetine Türk ceza infaz sistemi, kurumsal yapılanması ve faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler içeren bir sunum gerçekleştirildi. Toplantı sonrasında Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünde yer alan Elektronik İzleme birimi ve Akıllı Teknolojilerin Ceza İnfaz Kurumlarına Entegrasyonu Projesi (ACEP) kabinleri hakkında heyete bilgi verildi.

Maldivler İçişleri Bakanı Imran Abdulla başkanlığında gerçekleşen ziyarette Maldivler heyetinde İçişleri Devlet Bakanı Ali Nazeer, Maldivler Emniyet Genel Müdürü Mohamed Hameed, Maldivler Hapishaneler Genel Müdürü Ahmed Mohamed Fulhu hazır bulundu.

Toplantıya Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yunus Alkaç, Genel Müdür Yardımcısı Namık Kemal Varol, Dış İlişkiler Daire Başkanı Fatih Güngör, Tetkik Hâkimi Fatih Serkan Günaydın ve Soner Akkuş katıldı.
 

Fotoğraflar