Personel Eğitim Merkezi Başkanları ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yunus Alkaç, Genel Müdürlüğümüze bağlı personel eğitim merkezleri başkanları ile bir araya gelerek personel eğitim faaliyetleri ile ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Değerlendirme toplantısı kapsamında Alkaç; Ankara, İstanbul, Erzurum, Kahramanmaraş ve Denizli illerinde bulunan personel eğitim merkezleri başkanları ile Genel Müdürlük’te bir araya geldi.

İstanbul Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer Personel Eğitim Merkezi Başkanı Bedir Fidan, Erzurum Hüseyin Turgut Personel Eğitim Merkezi Başkanı Faruk Mert, Kahramanmaraş Personel Eğitim Merkezi Başkanı Bülent Delibalta, Denizli Hasan Erbil Personel Eğitim Merkezi Başkanı Uğur Özbek ve Ankara Personel Eğitim Merkezi Başkan yardımcısı Remziye Yağmur’un katıldığı değerlendirme toplantısında, personel eğitim merkezlerinde yürütülen eğitim faaliyetleri ile ilgili birçok konu ele alındı.

Toplantıda, personel eğitim merkezlerinde gerçekleştirilen eğitim programlarının niteliksel kalitesinin arttırılması ve eğitime ilişkin kurumsal kapasitenin güçlendirilmesi konularında değerlendirmelerde bulunuldu.

Değerlendirme Toplantısına; Genel Müdür Yardımcıları Mehmet Yılmaz, Namık Kemal Varol, Banu Demirci Altay, Daire Başkanları Barış Öner, Neşe Tok Toptaş, Dr. Mustafa Burak Açoğlu ile Tetkik Hâkimleri katıldı.