Yazar Personelimizden Ceza İnfaz Kurumu Kütüphanelerine Kitap Desteği

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün öncülüğünde “Bir Kitap, Bir Umut” sloganıyla 31 Mayıs 2021 tarihinde başlatılan ceza infaz kurumu kütüphanelerine kitap bağışı kampanyası devam ediyor.

Adalet Bakanlığına bağlı farklı kurumlarda görev yapan personelimiz tarafından kaleme alınan eserler, Çınaraltı Yayınlarının desteğiyle ceza infaz kurumu kütüphanelerine bağışlandı.

Batman Hâkimi Hacer Sağlam, Hakkari Kapalı Ceza İnfaz Kurumu 2. Müdürü Alpaslan Demir, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Şube Müdürü İdris Koç, İşyurtları Kurumu Saymanı Coşkun Mutlu, İşyurtları Kurumunda görevli Öğretmen Levent Preveze, Batman Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Abdulkadir Tuncay, Osmaniye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü İnfaz ve Koruma Memuru Çağlar Dalkıran, Bandırma M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İnfaz ve Koruma Memuru Oktay Ferik ile Denizli T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İnfaz ve Koruma Memuru Tufan Altıntaş’a ait toplamda 700 kitap, Çınaraltı Yayınları ve yazarlar adına İdris Koç tarafından Eğitim ve İyileştirme Daire Başkanı Dr. Hüseyin Şık’a teslim edildi.
 

Fotoğraflar