Ankara Çocuk Eğitimevi Müdürlüğünde 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
![](/Resimler/Galeri/24112021155754WhatsApp Image 2021-11-24 at 14.52.30 (1).jpeg)
24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Ankara Çocuk Eğitimevi Müdürlüğünde görev yapan öğretmenler unutulmadı.
Kurum Müdürü Ramiz Atuğ ve Eğitimevi personeli, kurumda görev yapan Öğretmenler Hamit Kansız ve Gülay Uryanoğlu’na çiçek takdim etti. Kurum Müdürü Ramiz Atuğ öğretmenlere özverili çalışmaları için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Fotoğraflar