Antalya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Şoförleri Unutulmadı

Dünya Şoförler Günü kapsamında, Antalya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda görev yapan şoförler için özel bir etkinlik düzenlendi.

Ceza infaz kurumlarında bulunan hükümlü ve tutukluların şehir içi ve şehir dışı nakillerini yapan, ayrıca kurumlarda gerçekleştirilen diğer işlerinin yürütülmesi amacıyla ulaşım desteği sağlayan şoförler için Dünya Şoförler Günü dolayısıyla Antalya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda özel bir kutlama yapıldı.

Kurum Müdürü Abdullah Ulaş,  günün anlam ve önemine ilişkin yaptığı konuşmada; “Gece gündüz demeden araçlarla hükümlü ve tutuklu nakli yaparak can taşıyan, gideceği yere kadar her türlü zor şartlar altında emek harcayarak ulaştırmaya çalışan, tüm şoförlerimizin dünya şoförler gününü kutluyorum. Allah kaza bela göstermesin. Kurumsal işlerin yürütülmesi sürecinde verdiğiniz emekler için sizin nezdinizde tüm şoförlerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.  

Kurum yöneticileri ve kurum personelinin katıldığı etkinlikten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden kurum şoförleri, Dünya Şoförler Günü’nde kendilerini unutmayan kurum yönetimine ve personeline teşekkür etti.
 

Fotoğraflar