Burhaniye Denetimli Serbestlik Müdürlüğünden Eğitime Destek Etkinliği

Burhaniye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Edremit Halk Eğitim Merkezi ve Burhaniye Halk Eğitim Merkezi işbirliği kapsamında Edremit Mesleki Eğitim Merkezinde genel boya ve bakım yapıldı.

Burhaniye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Edremit Halk Eğitim Merkezi ve Burhaniye Halk Eğitim Merkezi ile yürütülen işbirliği çerçevesinde boya ve bakım ihtiyacı olan eğitim merkezi tespit edildi.  14 yükümlünün katılımıyla; bahçe, sınıf, koridor gibi boya ve bakım gerektiren noktalarında çalışma yapıldı. Yapılan genel yenileme ve bakım işleri sonrasında, eğitim merkezi tatil sonrası öğretime hazır hale getirildi.


Denetimli serbestlik müdürlüğü bünyesinde açılan boyama kursu kapsamında gerçekleştirilen faaliyete katılım sağlayan yükümlülere, İşkur Hibe Destek projeleri hakkında bilgi verildi. Edremit Mesleki Eğitim Merkezi Öğretmeni Mustafa Arguç, Burhaniye Mesleki Eğitim Merkezi Öğretmenleri Zeki Arık ve Barış Dereli ise faaliyette yer alarak 14 yükümlüye bilgi ve tecrübelerini aktardı.

Okullarda gerçekleştirilen çalışmalardan büyük memnuniyet duyan okul idaresi, Burhaniye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yönetici ve personeli ile denetimli serbestlik yükümlülerine emekleri dolayısıyla teşekkür etti.
 

Fotoğraflar