Çorum Sungurlu’da Gençler Doğa Yürüyüşünde Buluştu

Sungurlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çorum Doğa Kulübü ve Sungurlu Gençlik Merkezi iş birliği ile 18 Mayıs tarihinde “Doğa Yürüyüşü” etkinliği yaptı.

Doğa yürüyüşü etkinliğine Sungurlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeli,  yükümlüler, Sungurlu gençlik merkezi personeli, Çorum Doğa Kulübü üyeleri katıldı.

Yaklaşık 3 saat süren yürüyüş, uzman rehberler eşliğinde Hacılarhanı Köyünden başladı ve Hacılarhanı barajında sona erdi.  

Yürüyüş sonunda kısa bir konuşma yapan Denetimli Serbestlik Müdür Vekili Hacı Bayram Kızılova, yapılan etkinlikle yürüyüşe katılanların hoş ve eğlenceli vakit geçirerek doğal ortamın güzelliklerini görme imkânı bulduklarını, böylelikle etkinliğe katılan yükümlülerin sosyalleşerek boş zamanlarını faydalı bir etkinlikle değerlendirdiklerini ifade etti. Ayrıca Sungurlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü olarak benzer etkinliklere devam edileceğini vurgulayan Kızılova, doğa yürüyüşü etkinliğine katkı sunan Çorum Doğa Kulübü, Sungurlu Gençlik Merkezi ve Sungurlu Belediye Başkanlığına ve tüm katılımcılara da teşekkür etti.
 

Fotoğraflar