Erzurum Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Kudakaf’23 Kariyer Fuarı’nda

Erzurum Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Bölgesel Kariyer Fuarlarından Kuzeydoğu Anadolu Kariyer Fuarında (KUDAKAF’23) stant açarak yerini aldı.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde ‘Yetenek Her Yerde’ sloganıyla 2019 yılında ilk kez gerçekleştirilen KUDAKAF’23 fuarında, Erzurum Denetimli Serbestlik Müdürlüğü stant açarak, denetimli serbestlik hizmetleri, denetimli serbestlik tedbiri altında bulunan yükümlülere yönelik rehberlik ve iyileştirme faaliyetleri ile yükümlülerin istihdamı için gerçekleştirilen meslek edindirme projeleri hakkında bilgi verildi. Bu kapsamda; fuar ziyaretçilerine, denetimli serbestlik hakkında bilgi verilip, elektronik kelepçe, alkol ünitesi ve mağdur ünitesi tanıtımı yapıldı.

Ayrıca fuarın ilk gününde, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Tetkik Hâkimi Sinan Çullu’da standı ziyaret edenler arasındaydı. Kurum Müdürü Mehmet Ofluoğlu’ndan stant hakkında ve denetimli serbestlik müdürlüğünde yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı.
 

Fotoğraflar