Gümüşhane E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Gümüşhane Şampiyonu Oldu

Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Gümüşhane’de kurumlar arası voleybol turnuvası düzenlendi. Düzenlenen turnuvada, Gümüşhane E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu personelinde oluşan voleybol takımı rakibini yenerek şampiyon oldu.

Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonunda başlayan turnuva çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Turnuvada oynanan maçlar sonucu Gümüşhane E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu personelinden oluş voleybol takımı finale kalmaya hak kazandı. Turnuva finali, Gümüşhane E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ile Torul Milli Eğitim Müdürlüğü arasında oynandı.

Oynanan final maçında rakibini 3-1 yenmeyi başaran Gümüşhane E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu takımı turnuva şampiyonu oldu.

Final maçı sonrası yapılan kupa töreninde, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ve Cumhuriyet Başsavcısı Veli Ecir turnuvada başarı gösteren takım ve sporcuları tebrik etti. Cumhuriyet Başsavcısı Ecir yaptığı konuşmada, bu tür turnuvalarda dostlukların pekiştirildiğini, kurumlar arası birlik ve beraberliğin güçlendiğini ifade etti. Ecir, turnuvada kardeşlik ve centilmenlik tablosu çizen tüm sporculara ve organizasyonun hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ettikten sonra ödül törenine geçildi.

Düzenlenen ödül töreninde, birincilik kupasını Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen turnuva şampiyonu Gümüşhane E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu takımına alkışlar eşliğinde takdim etti. Birincilik kupasını alan takım oyuncuları ve aileleri büyük sevinç yaşadı.
 
Turnuvayı; Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Cumhuriyet Başsavcısı Veli Ecir, ceza infaz kurumlarından sorumlu Cumhuriyet Savcısı Ahmet Tozluyurt, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mücahit Atalay, ceza infaz kurum Müdürü Zeynel Uludüz ve kurum personeli izledi.
 

Fotoğraflar