Güney Kariyer Fuarında (GÜNKAF) Antalya Açık Ceza İnfaz Kurumu da Yer Aldı

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin desteğiyle Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Güney Kariyer Fuarında (GÜNKAF) Antalya Açık Ceza İnfaz Kurumu da yer aldı.

Ülkemizin yedi bölgesinde de gerçekleştirilen etkinliklerden biri olan GÜNKAF bu yıl Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde 23-24 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirildi. Fuar kapsamında staj başvuruları, çeşitli eğitimler, atölye çalışmaları yanı sıra sosyal içeriği de zengin bir fuar olarak göze çarptı. Fuarda Adalet Bakanlığı ve Antalya Adliyesi stantları da yer aldı. Bu kapsamda Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Yakup Ali Kahveci öğrencilerle bir araya geldi.

Ayrıca, stantta yer alan Antalya Açık Ceza infaz Kurumu 2. Müdürü İrem Sıla Bingöl Yağız, İnfaz ve Koruma Memurları Ayşegül Uluca ve Kadir Erbağ Türk Ceza İnfaz Sistemi, modern infaz uygulamaları ve ceza infaz kurumları işleyişi hakkında katılımcılara bilgi vererek gelen soruları cevapladı. Vatandaşların büyük ilgiyle takip ettiği fuar iki günün ardından son buldu.
 

Fotoğraflar