Hüseyin Turgut Personel Eğitim Merkezi Engelli Öğrencileri Unutmadı

Erzurum’da bulunan Hüseyin Turgut Personel Eğitim Merkezi tarafından “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” kapsamında engelli çocuklar ziyaret edildi.

Hüseyin Turgut Personel Eğitim Merkezi’nde eğitim gören infaz ve koruma memurlarının katılımıyla, engelli çocukların eğitim gördüğü Recep Birsin Özen Özel Eğitim Uygulama Okulu'na özel bir ziyaret gerçekleştirildi.

Yapılan ziyarette, okulda eğitim gören çocuklara infaz ve koruma memurları tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu. Kursiyer infaz ve koruma memurları ile engelli öğrenciler arasında çuval yarışı yapıldı. Bu özel günde bir araya gelen kursiyer ve öğrenciler, karşılıklı olarak eğlenceli, sıcak ve samimi anlar yaşadı.

Okulda yürütülen eğitim öğretim uygulamaları hakkında infaz ve koruma memurlarına bilgilendirici bir sunum da yapan Okul Müdürü Yılmaz Kızgın, Dünya Engelliler Günü kapsamında anlamlı bir ziyaret programı düzenleyerek engelli öğrencilerin yüzünü güldüren Hüseyin Turgut Personel Eğitim Merkezi yetkililerine memnuniyetlerini dile getirdi.

Program sonunda infaz ve koruma memurlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çekilen engelli öğrenciler, okullarını ziyaret ederek kendilerini sevindiren kursiyerlere teşekkür etti.
 

Fotoğraflar